ÚSTNÍ ČÁST MATURITNÍCH ZKOUŠEK

Je zveřejněn harmonogram 4.ZL a harmonogram 4.ZA. Dostavte se podle něho k vykonání ústní MZK.

Zobrazit harmonogram 4.ZL

Zobrazit harmonogram 4.ZA

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

V seznamech jsou uchazeči zveřejněni pod evidenčními čísly (viz první část spisové značky v pozvánce).

Seznam přijatých (výsledková listina) do oboru OŠETŘOVATEL byl 26. 4. 2017 vyvěšen na budově školy a naleznete ho ZDE.

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do oboru OŠETŘOVATEL; počet volných míst: 12; přihlášky do 25.5.

Přečtěte si, prosím, dopis ředitelky školy adresovaný všem uchazečům ZDE.

Seznamy přijatých (výsledkové listiny) do MATURITNÍCH OBORŮ byl 2. 5. 2017 vyvěšen na budově školy a viz níže.

Seznam přijatých (výsledková listina) do oboru ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM naleznete ZDE.

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do oboru ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM; počet volných míst: 3; přihlášky do 25.5.

Seznam přijatých (výsledková listina) do oboru ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT naleznete ZDE.

Seznam přijatých (výsledková listina) do oboru SOCIÁLNÍ ČINNOST naleznete ZDE.

Seznam přijatých (výsledková listina) do oboru MASÉR naleznete ZDE.

V turnovské nemocnici se na maminky nezapomíná

V pátek 12. 5. 2017 jsme se sešli v prostorách oddělení následné péče k přátelskému setkání určenému právě maminkám k jejich významnému dnu. Za přítomnosti nejen žen jsme si společně zazpívali a vyslechli hudební vystoupení na violoncello. Pacientky na závěr obdržely malý dáreček vyrobený studenty ze SZŠ v Turnově. Poděkování patří paní doktorce Ivaně Vacardové a celému týmu oddělení za vstřícný a ochotný přístup.

Pavlína Marcínová, odborná učitelka

více ...
Květinový den

Ve středu 10. května se uskutečnil Český den boje proti rakovině. Po celé České republice se ho zúčastnilo 14.500 dobrovolníků. V Turnově prodávali žákyně a žáci naší školy ze třídy 1. ZL všem známé žluté kytičky, letos s tmavě modrou stužkou, za minimální cenu 20 Kč. Řada lidí darovala ale mnohem více. Tento rok byla sbírka věnována nádorovým onemocněním hlavy a krku. Všichni rádi přispěli na dobrou věc, kytičky se podařilo prodat a žákům se akce moc líbila. Celkem naše škola vybrala téměř 30.000 Kč.

Štěpánka Zámostná, Anna Fialová, 1. ZL

více ...
Setkání v Nieskách

Velká cesta do neznáma, aneb dvoudenní exkurze do Niesek!

Ve dnech 27. – 28. 4. 2017 se třída 3. ZL vypravila na návštěvu naší partnerské zdravotnické školy v Nieskách za studenty, kteří se minulý rok v létě účastnili soutěže první pomoci pořádané naší školu. Cestou tam byl vzduch ve vlaku cítit nervozitou, napětím a především očekáváním.

více ...
Dějepisná exkurze do Terezína

Ve středu 19. dubna 2017 jsme se vypravili na výlet do Terezína. Těšili jsme se všichni! Někteří z nás přicházeli i s otázkami, na které jsme chtěli najít odpověď. Ráno se u školy sešly třídy 1. OS, 2. ZL a 2. ZA-SČ. Vyrazili jsme na cestu, která trvala dvě hodiny, a tak jsme v poklidu dospávali. Autobus zastavil na parkovišti, vystupujeme…

více ...
Anketa k soutěži v PPPP

K připravované mezinárodní soutěži v poskytování předlékařské první pomoci připravili žáci a žákyně prvních ročníků návrhy plakátů a diplomů. Na vás nyní je vybrat od každého typu návrhu ten nejlepší, který bude následně použit pro propagaci soutěže a odměňování vítězů. V příloze této zprávy najdete všechny soutěžní návrhy a odkaz na příslušnou anketu.

více ...
Rej čarodějnic Dne 28.4.2017 se na oddělení následných lůžek turnovské nemocnice podařilo uskutečnit přátelské setkání čarodějnic a oslavit tak jejich svátek. Akce se všem líbila a pacienti se těší na další pokračování. Podrobnosti o akci si můžete přečíst na stránce TvA (klikněte zde). více ...
Sportovně-turistický kurz

Jako každoročně pořádáme pro žáky 2. ročníků i letos sportovně turistický kurz. Letos budeme v termínu 9. - 12. května 2017 ze základny v Rekreačním areálu Vesec podnikat různé sportovní aktivity v Českém ráji. Zde naleznete Seznam potřeb a nutné Čestné prohlášení.

více ...
Soutěž ve stlaní lůžek

Dne 26.4.2017 se konala tradiční soutěž ve stlaní lůžek 1. ročníku oboru Ošetřovatel. Na čestném 4. místě se umístila dvojice Andrea Rohacká a Dominik Kulštejn, 3. místo získaly Kristína Királyová s Veronikou Vondrovou, druhou příčku vybojovaly Nikola Vokatá s Eliškou Krejsovou a nejvýše na pomyslných stupních vítězů stanuly Šárka Vyšohlídová a Adriana Petířová. Všem gratulujeme k získaným dovednostem a doufáme, že jim zůstanou hezké vzpomínky. Pavlína Marcínová

více ...
Slavíme jaro a Velikonoce

Dne 20. 4. 2017 jsme si spolu s pacienty oddělení následné péče turnovské nemocnice připomněly velikonoční zvyky a zazpívali lidové písně. Pacienti dostali na památku ručně vyráběná přáníčka a velikonoční perníčky. Perníčky zajistili studenti a jejich vychovatelky z domova mládeže a přáníčka vyrobili studenti 1. ročníku oboru Ošetřovatel, za což jim všem patří velký dík. Zvláštní poděkování ...

více ...
Soutěž v PPP

Dne 22. 3. 2017 pořádala Střední zdravotnická škola Děčín pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka regionální soutěž v první pomoci, která byla určena pro žáky středních zdravotnických škol Ústeckého a Libereckého kraje.

Naši školu reprezentovaly žákyně ...

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.
Autoškola JECH Sportinline