SRPŠ A TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Zveme všechny rodiče a zákonné zástupce žáků na schůzi Sdružení rodičů a přátel školy a na třídní schůzku. Společná schůze SRPŠ se koná v úterý dne 18. 4. 2017 od 16.00 h v budově školy – dveře č. 312. Po ní následuje schůzka s třídním učitelem a dle potřeby konzultace s jednotlivými vyučujícími. Těšíme se na Vaši účast.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Do všech maturitních oborů se konají celostátní přijímací zkoušky 12. dubna (1. termín) a 19. dubna (2. termín). Užitečné informace můžete najít na www.cermat.cz, www.msmt.cz, facebookovém profilu Jednotné přijímačky nebo čtěte přímo ZDE.

Do oboru ošetřovatel se koná přijímací pohovor 20. dubna (1. termín) a 21. dubna (2. termín).

Soutěž v PPP

Dne 22. 3. 2017 pořádala Střední zdravotnická škola Děčín pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka regionální soutěž v první pomoci, která byla určena pro žáky středních zdravotnických škol Ústeckého a Libereckého kraje.

Naši školu reprezentovaly žákyně ...

více ...
PSY olympiáda

Dne 15. 3. 2017 se reprezentanti naší školy zúčastnili regionálního kola „Psychologické olympiády“ v Liberci. Uspět v konkurenci 14 soutěžících z Libereckého a Ústeckého kraje nebylo vůbec lehké. Své by o tom mohly říci obě naše zástupkyně - studentky ze 3. ZL Daniela Drahošová a Nela Kroužková. Příspěvky ...

více ...
Nabídka nepotřebného materiálu

SZŠ Turnov nabízí za odvoz - přednostně organizacím zřizovaným LK - tento materiál:

- kopírka a tiskárna CANON iR1018 (rok pořízení 2008, pořizovací cena 18464,50 Kč, zůstatková cena 0 Kč) - nyní nefunkční, nutná oprava (výměna válce)

- kopírka a tiskárna RICOH AFICIO 2015 (rok pořízení 2005, pořizovací cena 40585,- Kč, zůstatková cena 2028,- Kč) - nyní nefunkční, nutná oprava (problémy s podavačem)

V případě zájmu volejte 481 322 723 (hospodářka pí. Koňáková).
více ...
„Jaro je za dveřmi“ aneb slavíme MDŽ

Ve třídě 1.OS to chvíli vypadalo jako na rozkvetlé louce plné sněženek. Byly to však květy z papíru určené pro klientky oddělení následné péče turnovské nemocnice. Studenti 1. a 3. ročníku oboru Ošetřovatel vyrobili malé dárečky k oslavě Mezinárodního dne žen. Za jejich ochotu jim patří velký dík, protože

více ...
"LYŽÁK" 2017 JE ZA DVEŘMI

Vážení rodičové, protože se LVZ kvapem blíží, dovolím si Vám připomenout základní informace. Pofrčíme v neděli 19. 3. v 10 h od naší školy přímo do Rokytnice nad Jizerou na chatu Skácelka, kam dorazíme zrovna na oběd, takže na první odpolední výcvik půjdou Vaše děti dosyta najedené.

Sněhové podmínky jsou díky nadílce v lednu dobré, takže nás čeká pěkná jarní lyžovačka! Ničeho se nebojte, děti Vám zpátky vrátíme zdravé a spokojené v sobotu 25. 3. kolem poledne zase u školy. Pro Váš klid si můžete zde otevřít a přečíst nejdůležitější informace a event. znovu vytisknout čestné prohlášení, které musí všichni odevzdat při odjezdu a před jarními prázdninami je dostali do ruky.

Na pobyt na horách s Vašimi dětmi se těší Dalibor Jandík, Iveta Vavřichová a Kateřina Nováková, učitelé TV.

více ...
Dějepisné klání na SZŠ

Celkem 24 studentů z prvních a druhých ročníků ve středu 15. 2. 2017 poměřilo své dějepisné znalosti. Téma znělo: Meziválečné období a 2. světová válka. Účastníci klání ve znalostech historie řešili otázky politického systému 1. ČSR, vědy, kultury, sportu, hospodářské krize, ale především odboje a konkrétních válečných událostí včetně zbraní a válečné techniky. Úkoly byly nelehké a pro toho,

více ...
Sociální činnost vyrazila do pedagogického muzea

My, dívky z 3. ročníku oboru sociální činnosti, jsme se společně s paní učitelkou Havlíčkovou vydaly 16. 2. na exkurzi do naší stověžaté Prahy. Přesněji na Malou Stranu do Národního pedagogického muzea a knihovny Jana Amose Komenského. Ospalé ráno jsme si zpříjemnily dobrou kávou a prošly jsme se kolem Senátu České republiky. Naše další kroky už nás

více ...
Televizní pořad Tajemství těla Pozor, pozor, pozor! Již tuto sobotu 4. 2. 2017 od 20.00 hod. na České televizi námi očekávaný pořad Tajemství těla! více ...
Komenský by tleskal

Dokázat, že učení může být zábavné, se snažíme prakticky pořád. V úterý 17. ledna jsme si ve spolupráci s ICM Pelhřimov přizvali na pomoc ještě zahraniční dobrovolníky, konkrétně přijel Portugalec Cláudio, Ukrajinka Taňuška a Španělé Andres a Alex. Většinu času v České republice tráví prací se starými nebo postiženými lidmi, ale našli si chvíli i na to, aby přijeli na naši školu a prováděli různé aktivity s našimi žáky.

více ...
PF 2017

PF 2017

Přejeme pohodové Vánoce všem a v novém roce to nejcennější - zdraví. (Péefko otevřete ZDE)
více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.
Autoškola JECH Sportinline