Kurz "SPORTOVNÍ MASÁŽ"

Akreditovaný kvalifikační kurz Sportovní masáž - masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví bude zahájen ve středu 22. října 2014 ve 14.30 hod. v učebně č. 309. V příloze najdete podrobnější informace.

více ...
BÍLÁ PASTELKA

Ve středu 15.10.2014 se jako každoročně zapojila naše škole do charitativní sbírky "Bílá pastelka. Třída 2.ZL "prodávala" pastelky ve prospěch SONS (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých). Děkujeme všem zapojeným žákům a všem dárcům. Přispěli jste na doboru věc. (Podrobnosti o sbírce naleznete zde.)

více ...
ZAHÁJENÍ ŠKOL. ROKU 2014/2015

Na SZŠ Turnov proběhlo ve slavnostnější atmosféře než obvykle. Školu poctila svojí návštěvou staturtární náměstkyně hejtmana LK pověřená řízením resortem zdravotnictví, tělovýchovy a sportu Bc. Zuzana Kocumová. Paní náměstkyně pozdravila žáky, popřála jim hodně úspěchů ve studiu a pohovořila o souvislostech mezi zdravím a sportem. Poté si prohlédla školu i celý areál s jídelnou a domovem mládeže. Zprávu o její návštěvě si můžete přečíst na stránce LK.

více ...
Ubytování na DM

Od září 2013 nabízíme od pondělí do pátku - v případě skupiny 30 - 45 osob i o víkendu - levné a kvalitní ubytování na domově mládeže. Vhodné pro školní akce, sportovní soustředění nebo rekreaci. Pro více informací nás kontaktujte na tel. 481 322 723 nebo e-mailu konakova@szsturnov.cz.

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011