Termíny přihlášek a přijímacích zkoušek

Přihlášky ke vzdělávání odevzdávejte do školy nejpozději 15. března 2016.

Pro maturitní obory se konají přijímací zkoušky na všech SŠ Libereckého kraje jednotně ve dnech 18. 4. 2016 (pondělí - 1. termín) a 19. 4. 2016 (úterý - 2. termín). Který den se účastníte přijímacích zkoušek na dané škole vyznačte v přihlášce v kolonce "Termín přijímací zkoušky".

Pro učební obor ošetřovatel se konají přijímací pohovory na naší školu ve dnech 22. 4. 2016 (pátek - 1. termín) a 25. 4. 2016 (pondělí - 2. termín). Který den se účastníte přijímacích zkoušek na dané škole vyznačte v přihlášce v kolonce "Termín přijímací zkoušky".

VODÁCKÝ KURZ 2016

I v letošním roce se uskuteční vodácký kurz, a to konkrétně v týdnu od 23. do 27. května. Stejně jako v loňském roce proběhne na řece Vltavě ve vodácky nejvyhledávanějším úseku Vyšší Brod - Boršov. Cena za kurz činí 1.500 Kč a zahrnuje dopravu, kempy a půjčovné lodí + dalšího vodáckého vybavení. Přihlášky přijímá paní učitelka Gajdošová. Počet míst je však omezen, proto neváhejte! Chci se dovědět více.

více ...
PARLAMENT MLÁDEŽE MĚSTA TURNOVA

Od začátku školního roku 2015 má město Turnov znovu vzkříšený parlament mládeže, kde se pravidelně schází žáci základních a středních škol pod vedením pana Tomáše Zakouřila, ředitele Žluté ponorky. Parlament umožňuje, aby se mládež mohla vyjadřovat k aktuálním i dlouhodobým problémům města a přispívat k návrhům možných řešení.

více ...
JARNÍ PRÁZDNINY

V týdnu od 8. do 14. února 2016 jsou v okrese Semily jarní prázdniny. Nástup do školy po prázdninách v pondělí 15. února 2016.

více ...
PLES SZŠ 2016

Dne 8. ledna 2016 se koná tradiční školní ples, který patří v první řadě žákům a žákyním čtvrtých ročníků. Zveme všechny jejich příznivce a přátele školy do kulturního domu Střelnice v Turnově. Hraje hudební skupina The Continental Band. Moderuje Martin Rejman a Blanka Blažková. Program:

více ...
Anglie s KRISTOFem (a výzvou 56)

Kdo z nás se někdy netoužil podívat někam, do cizí země, o které dosud jen četl v barevných encyklopediích? Díky naší škole se to mně a dalším devatenácti studentům podařilo. A jaká krásnější země nás mohla čekat, než všemi obdivovaná Anglie? Odjížděli jsme v sobotu dopoledne…

více ...
PF 2016 Přejeme pohodové Vánoce všem; v novém roce hlavně pevné zdraví. Novoročenka vám poradí, jak na to. více ...
Mikuláš v Pohodě Pohodu, do stejnojmenného domu seniorů, přinesli v pátek dobrovolnice ze Střední zdravotnické školy Turnov, které se převlékly do kostýmů Mikuláše, čertů a andělů a vyrazily za našimi seniory. Jejich návštěva udělala všem seniorům velkou radost a potěšila je i nadílka v podobě andílků a perníčků, kterou jim Mikuláš se svojí družinou přinesli. Celá akce se konala také díky pomoci v podobě sponzorského daru od společnosti Partners. Udělalo nám velkou radost, že akce měla u seniorů tak příznivý ohlas a věříme, že nebyla poslední. Barbora Ekrtová (2.ZA-SČ) více ...
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ Z provozních důvodů (přerušení dodávky vody) vyhlásila ředitelka školy na čtvrtek 10. 12. 2015 ŘEDITELSKÉ VOLNO - výuka je zrušena. Provoz DM nepřerušen - bude přistavena cisterna s pitnou vodou a teplá voda poteče (je dodávána centrálně jinou cestou). více ...
Humanitární sbírka

Český Červený Kříž ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou Turnov uspořádal humanitární sbírku pro občanské sdružení Diakonie Broumov. Sbírka probíhala na Domově mládeže SZŠ od středy 18. 11. do pátku 20. 11. a byla ukončena v pondělí 23. 11. Dárci mohli přinést oblečení, lůžkoviny, látky, nádobí, přikrývky, polštáře, obuv, hračky, knihy nebo také menší elektrospotřebiče. Sbírka byla velmi úspěšná a díky solidaritě našich dárců se nám podařilo získat velké množství věcí, které poslouží lidem, kteří se dostali do svízelné životní situace. Organizaci sbírky zajišťovali studenti a učitelé naší školy. Organizátorům i dárcům bychom tak chtěli touto cestou velmi poděkovat a popřát jim krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v novém roce.

více ...
Týden v Berlíně

Konečně nějaký výlet do zahraničí! A ještě k tomu do Berlína. Tam jsme ještě nebyly a navíc je to maturitní otázka.

A tak jsme vyrazily v rámci projektu šablona č. 56 za minimálních finančních nákladů na pět dnů na poznávací zájezd s jazykovým kurzem. Vyjelo nás deset ze čtvrtého ročníku a po pěti ze třetího a druhého za doprovodu jazykářek Mgr. Soukeníkové a Mgr. Bílkové ...

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.