ČLENSKÁ SCHŮZE SRPŠ Zveme všechny rodiče a zákonné zástupce žáků na členskou schůzi Sdružení rodičů a přátel školy a na třídní schůzku. Společná schůze SRPŠ se koná v pondělí dne 14. 11. 2016 od 16.00 h v budově školy – dveře č. 312. Po ní následuje schůzka s třídním učitelem a dle potřeby konzultace s jednotlivými vyučujícími. Těšíme se na Vaši účast. více ...
Herectví neučíme - přesto jsme přesvědčiví!

Dne 20. 10. 2016 ve 14.30 h vše propuklo. Na příjem nemocnice začala sanitka přivážet raněné z dopravní nehody autobusu, což byli naši žáci!

Tak bylo zahájeno dlouho utajované cvičení "traumaplánu" Krajské nemocnice Liberec - Panochovy nemocnice Turnov. Škola byla požádána o pomoc při přípravě akce. Žáci 3. a 4. ročníku se pod vedením paní učitelky Neumannové zhostili maskování a rolí figurantů. Jak dopadlo cvičení z pohledu KNL nevíme, ale naše úloha ... [číst více]

více ...
EDUCA 2016

V Liberci probíhá ve dnech 13. - 15. října 2016 (čtvrtek až sobota) jako každoročně v Home Credit aréně EDUCA MYJOB LIBEREC 2016 - veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí. SZŠ Turnov se na něm prezentuje s nabídkou oborů pro příští školní rok. Přijďte nás navštívit a získejte informace o studiu (o škole, o domově mládeže, atp.) a zeptejte se našich zástupců na všechno, co vás zajímá. Navštivte stánek B29!

více ...
OBOR SOCIÁLNÍ ČINNOST NA KONFERENCI "ZDRAVÉ STÁRNUTÍ"

Druhý a třetí ročník oboru sociální činnost se v úterý 11. 10. 2016 zúčastnil historicky 1. ročníku Dne zdraví, pořádaného městem Turnov pod záštitou paní místostarostky Mgr. Houškové.

Letošní ročník byl vyhlášen na téma Zdravé stárnutí a ve svých nesmírně zajímavých prezentacích se touto problematikou zabývalo několik skutečných odborníků z praxe.

Dále se prezentovaly organizace, které se o staré lidi v praxi starají a poskytují jim skutečně komplexní péči. I naše škola dostala možnost představit obor sociální činnost, který s péčí o seniory nerozlučně souvisí. Prezentace se ujaly 2 žákyně třetího ročníku – K. Karbulová a A. Petržílková, kterým za přirozený a velmi příjemný projev děkujeme!

více ...
ATLETIKA NA VZESTUPU!

Úspěšná reprezentace školy završena v krajském kole

Tým našich děvčat (i v oslabené sestavě vinou nemocí a zranění) v krajském kole, které se konalo v úterý 27. 9. 2016 opět na stadionu Ludvíka Daňka v Turnově, zabojoval a po čestném boji získal pěkné 6. místo těsně za turnovským gymnáziem. Děvčata, gratulujeme vám!

Středoškolský atletický pohár – po letech postup děvčat do kraje!

Ve středu 14. 9. 2016 se v Turnově uskutečnilo okresní kolo Corny Středoškolského atletického poháru, kterého se zúčastnily i týmy našich chlapců a dívek. Osm statečných chlapců bojovalo o každý bodík a jejich družina obsadila místo až v druhé polovině startovní listiny. Ale už jen to, že se dali dohromady, považujeme za úspěch. Tým děvčat, složený z ostřílených závodnic vyšších ročníků a šikovných atletek právě nastoupivších do prvního ročníku, velmi ... [číst více]

více ...
ZÁŘÍ 2016

MATURITNÍ ZKOUŠKY v podzimním termínu proběhnou:

  • od 1.9.2016 do 7.9.2016 - písemná část MZK na spádové škole (ISŠ Semily - pozvánky odeslány e-mailem)
  • 8.9.2016 a 9.9.2016 - praktická část MZK (začátek v uniformě 8.9.2016 ve 12.45 h na INT odd. turnovské nemocnice)
  • 14.9.2015 a 15.9.2015 - ústní část MZK (harmonogram je zveřejněn ZDE)

více ...
ÚŘEDNÍ HODINY O PRÁZDNINÁCH

Úřední hodiny sekretariátu školy po dobu hlavních prázdnin jsou každé pondělí 9.00 – 14.00 hod. Zazvoňte a vyčkejte. Pracovnice sekretariátu se může pohybovat po budově. Proto prosíme o trpělivost. Děkujeme za pochopení.

více ...
SRPEN 2016
    OPRAVNÉ ZKOUŠKY A HODNOCENÍ V NÁHRADNÍM TERMÍNU
Dostavte se do školy v termínech dle vyvěšeného rozpisu ZDE.
více ...
Dva dny plné šprechtění

Ve dnech 23. a 24. 6. nás již tradičně navštívil Unterkurs (1. ročník) z naší partnerské školy v Nieskách. Hostitelé – žáci ze třídy 2. ZL se jim věnovali s velkým nasazením. Na programu byla ve čtvrtek prohlídka areálu školy, kurz v maskování zranění, prohlídka Domova důchodců Pohoda, výlet na zámek Hrubý Rohozec a společná večeře. Komunikace nevázla, kde nestačila němčina, nastoupila angličtina či znaková řeč.

V pátek soutěžní družstva z obou škol změřila síly v poskytování první pomoci a hosté odjížděli nejen s oceněním za krásné druhé a třetí místo, ale i plní nových zážitků a s dobrou náladou. Návštěva proběhla ve velmi přátelské atmosféře a všichni jsme bohatší o nové zkušenosti a přátele. Třída 2. ZL se už může těšit na oplátku někdy v dubnu příštího roku na Medizinische Berufsfachschule Niesky.

více ...
Vodácký kurz 2016

Naše výprava začala v neděli 12. 6. brzy ráno, kdy nás 20 lidí z různých ročníků a 3 učitelé nastoupili do vlaku za cestou plnou mokré zábavy a poznáváním nových věcí.

První den nás zasáhl pořádný „slejvák“, ale i přesto jsme neztratili úsměv z tváří a víru v dobrodružství, kterého byla spousta.

Sjíždění vltavských jezů bylo pro většinu z nás překonáním strachů, ale všichni jsme to zvládli. Párkrát jsme se namočili, někdo byl schopný se cvaknout i na klidné vodě, někdo zas neuměl parkovat. [ČÍST DÁLE]

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.
Autoškola JECH