Další kola přijímacího řízení

Vyhlašujeme další kola přijímacího řízení:

  • - 3. kolo přijímacího řízení do oboru OŠETŘOVATEL. Počet volných míst: 10
  • - 3. kolo přijímacího řízení do oboru ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM. Počet volných míst: 6
  • - 2. kolo přijímacího řízení do oboru ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT. Počet volných míst: 3
  • - 2. kolo přijímacího řízení do oboru SOCIÁLNÍ ČINNOST. Počet volných míst: 2

Přihlášky přijímáme průběžně do 31. 8. 2016. Kritéria přijetí pro všechny obory naleznete ve složce Pro uchazeče – přijímací řízení.

Letní smyčcové kurzy Přihláška k ubytování a stravování na domově mládeže v době konání Letních smyčcových kurzů (30. 6. – 11. 7. 2016) je ke stažení zde. více ...
Čarodějnice v Domově důchodců Pohoda

My, studenti a studentky ze SZŠ Turnov a Obchodní akademie a hotelové školy Turnov jsme si připravili pro naše seniory v Domově důchodců Pohoda čarodějnické odpoledne.

I s našimi vychovatelkami jsme se oblékli do čarodějnických kostýmů. Martin Lizanec celý program moderoval a zarecitoval báseň „Tatínkova dýmka“. Míša Weiglová s Filipem Čápem provázeli celý náš program příjemnými písničkami, Maruška Šikolová s Adrianou Trytkovou zatancovaly na legendární hit z filmu „Saxána“ ...[ČÍST DÁLE]

více ...
Ekokurz 2016

Pro žáky třetího ročníku lycea se letos, jakožto už po několikáté, uskutečnil ekologický kurz, pro který tvořilo zázemí ekologické centrum v Oldřichově v Hájích na úpatí Jizerských hor. Kurz se uskutečnil druhý týden v dubnu, tzn. 11. - 15. 4. 2016, a pokud mohu mluvit za celou třídu, skutečně se vydařil. První den po příjezdu, kdy jsme se svými zavazadly dorazili z různých směrů, auty nebo vlaky, s rodiči nebo na vlastní pěst, jsme byli ubytováni a začalo naše dobrodružství. Osobní volna jsme trávili na cyklostezce, kde jsme využili naše in-liny, nebo jen vlastní obuv – k běhu, aby nikdo nepřišel o formu, kterou si náležitě celý rok hlídá. [ČÍST DÁLE]

více ...
Český den proti rakovině

Ve středu 11. května 2016 se uskuteční již 20. ročník veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha známý též jako tzv. "Květinový den". Hlavním tématem letošního ročníku je rakovina prsu u žen i u mužů. Studenti třídy 1. ZL budou v průběhu celého dne v ulicích Turnova nabízet tradiční žluté kvítky s růžovou stužkou, a to za minimální příspěvek 20 Kč. Přispějte i Vy – ve středu vyhledejte v ulicích města dvojici dobrovolníků ve žlutých tričkách a kupte si svou kytičku.

více ...
Niesky 2016

Dvoudenní pobyt u našich přátel v partnerské škole v Nieskách! A toho jsme měli možnost se zúčastnit! Ze čtvrtka na pátek (22. – 23. 4. 2016) se třída 3. ZL vydala vlakem navštívit své soukmenovce ze zdravotnické školy, které poznala již minulý rok na soutěži v první pomoci. Přes počáteční obavy z jazykové bariéry (přeci jen, naším mateřským jazykem není němčina) se výlet vydařil a my jsme měli možnost navštívit malou německou nemocnici, domov důchodců a ústav pro duševně choré.

více ...
Harmonogram maturitních zkoušek

Harmonogram ústní části MZK třídy 4.ZL naleznete ZDE.

Harmonogram ústní části MZK třídy 4.ZA naleznete ZDE.

více ...
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - VÝSLEDKY po náhradním termínu

Pro další postup si přečtěte DOPIS ŘEDITELKY UCHAZEČŮM.

    VÝSLEDKY 1. KOLA PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ po náhradním termínu:

    - pro obory ZA, ZL a SČ výsledky zveřejněné 5.5.2016 (původně 22.4.2016) naleznete ZDE

    - pro obor OŠ výsledky zveřejněné 22.4.2016 naleznete ZDE

více ...
Sportovně-turistický kurz

V termínu od 9. do 13. května pořádáme pro všechny žáky 2. ročníků sportovně-turistický kurz. Základnu máme v areálu Rekreačního zařízení Vesec (pod Kozákovem). Budeme se věnovat rozmanitým sportovním aktivitám v Ćeském ráji. Seznam potřeb a čestné prohlášení jsou ke stažení v příloze tohoto sdělení.

více ...
Maturitní tablo třídy 4. ZA

Jako své symbolické rozloučení se střední školou nafotila třída 4. ZA na sklonku svého studia maturitní tablo s titulem "Život na vlásku". Jeho originál si můžete prohlédnout ve výkladní skříni obchodu v Hluboké ulici. Který obchod to konkrétně je? Neprozradíme! Udělejte si procházku a jistě nebudete litovat.

více ...
Badmintonový turnaj

Dne 18. dubna 2016 se uskutečnil historicky první Badmintonový turnaj SZŠ Turnov. Soutěž se konala díky ochotnému vedoucímu badmintonového oddílu panu Žákovi v Tělovýchovně sportovním clubu v Turnově.

Soutěžící se mohli zúčastnit hry ve třech kategoriích – dívčí dvojice, smíšené páry a jednotlivci.

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.
Autoškola JECH