Veřejná zakázka - nábytek

Ředitelství SZŠ Turnov vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu na dodávku nábytku do přírodovědné učebny a učebny ošetřovatelství. Plné znění výzvy včetně všech příloh je uvedeno v příloze této zprávy.

více ...
Veřejná zakázka - vybavení přírodovědné učebny

Ředitelství SZŠ Turnov vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu na vybavení přírodovědné učebny. Plné znění výzvy včetně všech příloh je uvedeno v příloze této zprávy.

více ...
Prázdninový provoz

Po dobu školních prázdnin jsou ÚŘEDNÍ HODINY pro kontakt s veřejností stanoveny na KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 9.00 DO 12.00 H. Pro vstup do budovy zvoňte a mějte, prosím, trpělivost. Pracovník se pohybuje po celé budově a na zvonění tudíž nemusí reagovat ihned. Děkujeme za pochopení.

více ...
HARMONOGRAM - SRPEN

Dostavte se do budovy školy k doklasifikaci, opravné zkoušce nebo rozdílové zkoušce podle harmongramu, který maleznete ZDE.

více ...
PODZIMNÍ MATURITNÍ ZKOUŠKY

Vyzýváme všechny žáky, kteří se přihlásili k PODZIMNÍM MZK, aby potvrdili podpisem správnost údajů ve výpisu přihlášky. Základní informace o organizaci písemných MZK v podzimním termínu naleznete "zde". Další konkrétní informace o spádové škole, datech a časech konání budou obsaženy v pozvánce, kterou obdržíte po 15. srpnu 2014 e-mailem. Vedení SZŠ

více ...
3. a 4. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ

Vyhlašujeme 4. kolo přijímacího řízení do oboru ošetřovatel (13 míst).

Vyhlašujeme 4. kolo přijímacího řízení do oboru zdrav. lyceum (2 místa).

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení do oboru zdrav. asistent (2 místa).

Formulář přihlášky můžete obdržet v sekretariátu SZŠ. Přihlášku odevzdávejte do 25. 8. 2014.
více ...
Ubytování na DM

Od září 2013 nabízíme od pondělí do pátku - v případě skupiny 30 - 45 osob i o víkendu - levné a kvalitní ubytování na domově mládeže. Vhodné pro školní akce, sportovní soustředění nebo rekreaci. Pro více informací nás kontaktujte na tel. 481 322 723 nebo e-mailu konakova@szsturnov.cz.

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011