VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

V termínu 29. 3. - 2. 4. 2018 neprobíhá školní vyučování z důvodu svátků a velikonočních prázdnin. Výuka pokračuje v úterý 3. 4. 2018 po velikonočním pondělí.

Regionální kolo PSY olympiády

Již potřinácté se naše škola zúčastnila regionálního kola psychologické olympiády, tentokrát v Děčíně. Žáci naší školy Patrik Suchánek a Nela Kolaříková si na vlastní kůži vyzkoušeli prezentaci své práce na regionální úrovni v konkurenci žáků sedmi středních zdravotnických škol. Mezi 14 soutěžícími se našlo mnoho zajímavých a originálních prací, které ...

[číst více]
více ...
1.OS slavnostně zahájila

Ve čtvrtek 22. února 2018 v aule školy proběhlo slavnostní zahájení odborného výcviku (ODV) 1. ročníku oboru ošetřovatel. Žáci sice mají tento předmět od začátku školního roku, ale teprve nyní překračují pověstný Rubikon a jdou na praxi do reálného nemocničního prostředí v Panochově nemocnici Turnov - Krajské nemocnici Liberec.

Úvodní slovo patřilo odborné učitelce Šárce Červinkové, ... [číst více]

více ...
Psychologická olympiáda

Dne 21. 2. 2018 proběhlo školní kolo Psychologické olympiády. Letos se do soutěžního klání zapojilo 6 studentů z 2. a 3. ročníku. V určeném tématu "Kam kráčíme" nejvíce zaujala porotu a 1. místo získala Nela Kolaříková z 3.ZL. Druhou - postupovou pozici - vybojoval žák z třídy 2.ZA-SČ Patrik Suchánek a na bronzovém stupínku se umístila Zuzana Berkovcová z 3.ZL. Všem studentům děkujeme za jejich ochotu a snahu získat nové zkušenosti při prezentaci vlastních prací a postupujícím přejeme hodně úspěchů v regionálním kole.

učitelé SZŠ Turnov

více ...
TRVALÁ ZMĚNA ROZVRHU NA 2. POLOLETÍ 2017/2018

Sdělujeme všem, že pro 2. pololetí (od 5.2.2018) platí upravený rozvrh. Změny se týkají především třídy 1.OS v souvislosti se zahájením výuky ODV ve čtvrtek od 10.00 do 13.00 v reálných podmínkách zdravotnického zařízení. Konkrétně dochází k těmto změnám:

* v 1.OS přesun ODV z PÁ (4. h) na ČT (4. h), přesun SOS z ČT (7. h) na ÚT (7. h), přesun ZSV z ČT (3. h) na PÁ (6. h), přesun CJL z ČT (4. h) na PÁ (5. h) a přesun SOM v PÁ z 5. h na 4. h

* v 1.MA-SČ vzájemný přesun předmětů SOM a FYZ mezi 4. a 5. h

více ...
Zrušení lyžařského zájezdu pro první ročníky

S lítostí oznamujeme, že jsme nuceni zrušit lyžařský výcvikový zájezd (LVZ), který se měl uskutečnit v termínu od 4. 3. 2018 do 10. 3. 2018 v horském hotelu Lovčenka v Rokytnici n. J. Již vybrané zálohy samozřejmě vrátíme a uděláme vše pro to, aby v příštím školním roce proběhl náhradní LVZ.

Podrobnější informace naleznete ve sdělení v on-line studijním průkazu.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení!

více ...
Odborná exkurze žákyň 3. ročníku oboru Sociální činnost

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 navštívily žákyně třetího ročníku oboru Sociální činnost občanské sdružení Advaita v Liberci. Zařízením nás provedla vedoucí ambulantních služeb Mgr. Eva Kopecká. Cílovou skupinou sdružení Advaita jsou klienti s různým typem závislosti (drogová, alkoholová závislost, závislost na mobilních telefonech, závislost na počítači, facebooku atd.).

více ...
KONEC KARANTÉNNÍCH OPATŘENÍ Žákům 2. ZL končí karanténa dne 6. 2. 2018. Od středy 7. 2. 2018 pokračuje řádná výuka. více ...
Odborná exkurze žákyň 4. ročníku oboru Sociální činnost

V rámci předmětu Učební praxe navštívily žákyně čtvrtého ročníku oboru Sociální činnost věznici se zvýšenou ostrahou Valdice u Jičína. Po krátké přednášce o věznici a zhlédnutí videoprezentace nás zařízením provedl speciální pedagog. Součástí prohlídky byla návštěva ubytovny C,

více ...
ŘEDITELSKÉ VOLNO SE PRODLUŽUJE

AKTUÁLNÍ INFORMACE!!!

Z důvodů preventivních protiepidemických opatření na základě instrukcí KHS se ředitelské volno prodlužuje pro žáky do pátku 2. 2. 2018. Výuka začíná v pondělí 5. 2. 2018. Žáci 2. ZL v karanténě pokračují.

Vysvědčení se bude vydávat v pondělí 5. 2. 2018. Pedagogičtí pracovníci mají pololetní pedagogickou radu ve středu 31. 1. 2018 dopoledne.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z důvodů preventivních protiepidemických opatření na základě instrukcí KHS vyhlašuje ředitelka školy od dnešního dne (25.1.2018) do úterý 30.1.2018 ředitelské volno.

Opatření se týkají třídy 2.ZL a učitelů ve třídě vyučujících. Žáci ostatních tříd mají volno pouze z toho důvodu, že se zbývajícími učiteli nejsme schopni udržet školu v provozu. Výuka pokračuje s největší pravděpodobností ve středu 31.1.2018. Ve středu 31.1.2018 od 14.00 h se bude TAKÉ konat přesunutá pololetní pedagogická rada.

PŘÍPADNÉ ZMĚNY A NOVÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE NALEZNETE ZDE!!!

více ...
Mikulášská nadílka v Domově seniorů Pohoda Turnov

V úterý 5. prosince 2017 jsme jako každoročně zavítali do Domova seniorů Pohoda v přestrojení za Mikuláše, čerty a andílky, což byla závěrečná aktivita v rámci dobrovolnického programu "Podaná ruka", který byl realizován v období březen - prosinec 2017 za finanční podpory z rozpočtu města Turnov. Klientům domova jsme přišli popřát krásný vánoční čas. Potěšili jsme je perníčky, které jsme spolu s našimi vychovatelkami připravili ...

více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011
SPONZOŘI A PODPOROVATELÉ ŠKOLY
Liberecký kraj Město Turnov Partners Market Turnov Život dětem, o.p.s. LINET spol. s r. o.
Autoškola JECH Sportinline NENECH TO BÝT