SRPEN 2015
    OPRAVNÉ ZKOUŠKY A HODNOCENÍ V NÁHRADNÍM TERMÍNU
Dostavte se do školy v termínech dle vyvěšeného rozpisu ZDE.
více ...
Prázdniny Přejeme všem žákům příjemně i užitečně strávené prázdniny. Pokud byste školu potřebovali, úřední hodiny v době prázdnin naleznete ZDE. Vyučování po prázdninách začíná v úterý 1. 9. 2015 podle nového rozvrhu zvonění, který naleznete ZDE. více ...
Mezinárodní soutěž v první pomoci

V pátek dne 26. června 2015 se v areálu školy na pěti stanovištích soutěžilo v předlékařské první pomoci. Na jedné straně tříčlenná družstva, která testují své znalosti a dovednosti v poskytování předlékařské první pomoci, na straně druhé týmy maskující modelová zranění a dramaticky ztvárňující danou situaci (nutno podotknout, že herecké výkony byly velmi slušné!). Mezinárodní účast zajistila přítomnost pozvané partnerské střední školy Medizinische Berufsfachschule Niesky.

Odměny byly připraveny pro nejlepší družstva i pro nejlepší třídu, kterou se pro letošní ročník stala 3. ZA. Finanční částku 3000 Kč jako příspěvek na školní akci pro 3. ZA vyhrál tým na 1. místě ve složení Lucie Bartůňková, Michaela Hudcová a Tereza Pajasová, na 3. místě se umístil druhý tým třídy 3. ZA ve složení Kristýna Paříková, Petra Rejfová a Lucie Štěrbová. Na 2. místě v soutěži družstev i přes jazykovou bariéru skončil soutěžní tým z partnerské školy Niesky. Gratulujeme! A můžeme se těšit zase za rok na další soutěžní klání. Že je opravdu o co stát, dokládá reportáž jedné z účastnic - výherkyň, studentky 3. ZA Lucie Bartůňkové, kde se dočtete více!

více ...
2. a 3. kolo přijímacího řízení

Vyhlašujeme 2. kolo přijímacího řízení do oborů ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT a SOCIÁLNÍ ČINNOST. Kritéria naleznete ve složce Pro uchazeče, přijímací řízení. Přihlášky přijímáme do 28. 8. 2015.

Vyhlašujeme 3. kolo přijímacího řízení do oboru ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM. Kritéria naleznete ve složce Pro uchazeče, přijímací řízení. Přihlášky přijímáme do 28. 8. 2015.

více ...
Prázdninové ubytování pro veřejnost V termínu od 30. 6. do 18. 7. 2015 nabízíme volnou ubytovací kapacitu na domově mládeže. Cena ubytování je 200 Kč + 15 Kč rekreační poplatek za dospělou osobu a noc. Rezervaci ubytování je možné provést na e-mailu info@szsturnov.cz. více ...
VLTAVA 2015

Ve dnech 1. – 5. 6. se uskutečnil vodácký kurz pro studenty prvního ročníku ZL, několika žáků z 1. ZA a tří žáků z 2. ZL. V příloze této zprávy najdete několik ilustračních fotografií a také konečné vyúčtování kurzu. A jak jej viděli sami zúčastnění žáci? Stručnou reakci nám poskytla žákyně 1. ZL Daniela Drahošová. [číst dál]

více ...
OCENĚNÍ FIRMIČKY V pátek 5. 6. 2015 byly na závěrečné konferenci projektu Okresní hospodářské komory "Partnerství škol a zaměstnavatelů pro rozvoj podnikavosti" vyhlášeny nejúspěšnější firmičky. Mezi 68 účastníky získala naše firmička "Senior klub" krásné 3. místo a škola díky tomu získala titul "Podnikavá škola 2015". Gratulujeme a děkujeme žákům třídy 1.OS a učitelkám, které se na projektu podíleli. více ...
30. VÝROČÍ DOMOVA MLÁDEŽE

U příležitosti oslav 30. výročí otevření DM při SZŠ se koná den otevřených dveří. Pozvánka s konkrétními údaji se vám otevře v plné velikosti kliknutím na její zmenšený obraz.

více ...
Vyhlášení literární soutěže

Ve čtvrtek dne 9. dubna se v Praze na Novoměstské radnici uskutečnilo slavnostní vyhlášení vítězů 10. ročníku Ceny Waltera Sernera. Byli jsme při tom!

Třída 3. ZA vyrazila na exkurzi v doprovodu třídní učitelky Mgr. Evy Rajmové a učitelky českého jazyka a literatury Mgr. Blanky Blažkové. Program byl pestrý. Dopoledne jsme navštívili výstavu SMRT v Nové budově Národního muzea. Lektorovaná přednáška Smrt jako zrcadlo života Mgr. Marty Vackové, ředitelky obecně prospěšné společnosti Ruah, sklidila u našich žáků velký ohlas. Vlastní expozice nás také velmi zaujala, výstavu můžeme jen doporučit.

A jdeme do finále – co bylo odpoledne, kdo se umístil v soutěži a jak, to všechno si můžete přečíst na "Turnovsku v akci" v tomto článku.

více ...
Elektronická evidence tržeb Protože v relativně krátké době se můžeme setkat s EET v praktickém životě, zveřejňujeme na žádost finančního úřadu LK informace o jejich principech, proč bude zavedena a co je jejím cílem. Uvedené informace lze najít na stránkách Finanční správy ČR, na které lze přejít kliknutím na logo: více ...

 

ŠKOLA ROKU LIBERECKÉHO KRAJE 2011