Tradiční sportovní den se softbalem navázal na letní slunovrat, který přinesl slunečné a horké počasí. Celá škola se sešla poslední pondělí školního roku na městském stadionu trochu upustit páru, a kromě softbalového turnaje tříd byly opět na programu „crazy“ soutěže pro všechny. Kdo vyhrál není podstatné, hlavní je, že se všichni potkali i jinde než ve školních lavicích a byla legrace. O zdravé a lehké občerstvení se postarala třída 3. ZL (spolupořadatel akce společně se sekcí TEV) a všichni ve zdraví přežili (myšleno sportovní zápolení).
Pro doplnění dodáváme, že letošním vítězem softbalového klání se stala 2. MA-SČ, která ve finále porazila 3. MA-SČ. Bronz vybojovali nováčci z 1. ZL, kteří v zápase o stupně vítězů zdolali 3. ZL. Gratulujeme všem a těšíme se na příští rok!
Akce byla finančně podpořena SRPŠ.
D. Jandík, sekce TEV
























































